فروشگاه فایل ایرانیان

فروشگاه فایل ایرانیان

به فروشگاه فایل ایرانیان خوش آمدید.

محل لوگو

دانلودمقاله امادگی در برابر زلزله


دانلودمقاله امادگی در برابر زلزله

مشخصات فایل

 

 

نوع فایل: word

تعدادصفحات: ۵

 

 

چکیده:

پیش از آمادگی در مقابله با وقوع زلزله، مورد ارزیابی قرار دهید وقوع زلزله باید وضعیت خانواده ی خود را از نظر و در اسرع وقت نسبت به رفع نقایص اقدام نمایید. باید توجه داشت که در بسیاری از موارد رعایت برخی نکات ساده و به نظر ابتدایی می تواند جان افراد خانواده را حفظ نماید. برخی از موارد ساده ای که باید به آنها توجه نمود، عبارتند از: ● لوازم منزل از جمله قفسه ها و کمدها کاملاً در جای خود محکم شده باشند. ● هیچ شیء سنگینی بالای قفسه ها و کمدها قرار نگرفته باشد. ● کپسول های آتش نشانی آماده باشد و روش استفاده از آنها را نیز بدانید. ● در آشپزخانه ظروف سنگین و چینی در قفسه های پایین چیده شده باشد. ● ظروف از قفسه ها بیرون نریزند. ● مخزن های مواد سوختی کاملاً محکم و ایمن باشند. ● هیچ گونه ماده ی قابل اشتعالی در نزدیکی بخاری های نفتی یا اجاق های گازی قرار نداشته باشد. ● سیلندرهای گاز کاملاً محکم باشند و اتصالات ایمنی برای آنها تهیه شده باشد.

 

 

فروشگاه فایل ایرانیان


مبلغ قابل پرداخت 3,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۳ بهمن ۱۳۹۶               تعداد بازدید : 169

برچسب های مهم

دیدگاه های کاربران (0)

اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

گیلان-شهرستان تالش

باتوجه به این که بعضی ازبانک ها تراکنش کمتراز ۵۰۰۰ و ۱۰۰۰۰ تومان را قبول نمیکنند هنگام خرید باکارت بانکی دیگری خرید خودراانجام دهید

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما